• Новак
TOMEFON За Toyota Highlander Kluger 2014 2015 ABS Хром Воздухот се Пропустливи Трим Покрие Калапи Табла Налепница Рамки Авто Прстен

TOMEFON За Toyota Highlander Kluger 2014 2015 ABS Хром Воздухот се Пропустливи Трим Покрие Калапи Табла Налепница

DEN 374.00
DEN 415.68
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Имаат убав ден за сите корисници ! : )
. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови.
За Toyota Highlander Kluger 2014 2015 ABS Хром Воздухот се Пропустливи Трим Покрие Калапи Табла Налепница Рамки Прстен Авто Додатоци Објект Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Toyota Highlander / Kluger (XU50 ) 2014 2015 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 2 парчиња/set (Лево и десно) Лесно инсталирање. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Toyota Highlander
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.6kg
Модел Година:
2014 година 2015 година
Име На Модел:
800011
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
5cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Избор на клиент