• Новак
Електричен Прозорец Господар Контрола Switch 35750-TB0-H13 За 2008-2011 Хонда Спогодба 35750TB0H13

Електричен Прозорец Господар Контрола Switch 35750-TB0-H13 За 2008-2011 Хонда Спогодба 35750TB0H13

DEN 1621.44
Во достапна форма

Пристапност

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!. Се Врати И Повратни Информации 1.
Електричен Прозорец Господар Контрола Switch За 2008-2011 Хонда Спогодба 35750-TB0-H13
Внимание!!!
Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!
За нас
Ние сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!
Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!
Испорака
Сите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам! 2.

Главните карактеристики

Хонда Модел:
Спогодба
Материјал Тип:
Мешавина
Бренд Име:
Malcayang
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
2008-2011
Спогодба-Година:
2009,2011,2008,2010
Име На Модел:
35750-TB0-H13 35750TB0H13
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Електричен Прозорец Господар Контрола Префрлате
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.2kg

Избор на клиент