• Новак
WOW! слатководни бисер длабоко пурпурна школка цвет ѓердан 18inch природата 60mm подарок барок промет на големо со монистра

WOW! слатководни бисер длабоко пурпурна школка цвет ѓердан 18inch природата 60mm подарок барок промет на големо

DEN 530.00
DEN 623.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


метал : слатководни бисер
облик : цвет
боја : дип парпл
големина : 60mm 40mm
lengh : 18"вклучуваат затворач(види слика)
имам друга боја можете да нарачате ,ако ви се допаѓа порака мене, ве молам !
доколку купите повеќе повеќе поевтино ! овој ѓердан имам многу бои !

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
FPPJ
Синџир Тип:
влакно
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бисер Форма:
Ориз
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
panpan
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
18inch
Стил:
Романтични

Избор на клиент