• Новак
Нарачана Жените без Ракави Boatneck Пролет Лето Лимон Печатени Партија Градина Замав Елегантен Фустани

Нарачана Жените без Ракави Boatneck Пролет Лето Лимон Печатени Партија Градина Замав Елегантен Фустани

DEN 2207.52
Во достапна форма

Пристапност


Должина околу 115 см

Главните карактеристики

Големина:
3XS, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Полиестер,Chiffon
Стил:
Повик
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Стил:
Резервоар
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
E
Пол:
Жените

Избор на клиент