• Новак
Без Адитиви Благи Негување Bady Лицето Крем Деца Навлажнувачки Надополнување Анти-алергија Затегнување Нежна Кожа 1000g

Без Адитиви Благи Негување Bady Лицето Крем Деца Навлажнувачки Надополнување Анти-алергија Затегнување Нежна

DEN 3456.00
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред купување Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.Ако сте избрале Кина пост или Хонгконг пост или e Packet ,ние ќе ја објавите од страна на нашите сопствени превозот метод, како и течности ,креми се тешко да се пост надвор. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во неделата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати.

Главните карактеристики

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Пол:
Унисекс
Функција:
Навлажнувачки
Состојка:
витамин Е
Број На Модел На:
Други
НЕТО-WT.:
1000g

Избор на клиент