• Новак
30pcs РКА Конектор Приклучок Аудио Кабел Конектор Lotus Терминали Женски РКА Адаптер позлатени Заварени Lotus Бакар

30pcs РКА Конектор Приклучок Аудио Кабел Конектор Lotus Терминали Женски РКА Адаптер позлатени Заварени Lotus

DEN 1008.00
Во достапна форма

Пристапност


РКА Конектор, Аудио Кабел Конектор Lotus Терминали Женски РКА позлатени Заварени Lotus Бакар
Lotus терминал РКА lotus мајка жици, со ореви Боја дивиденди бела и жолта три
Пакет содржи : 30pcs

Главните карактеристики

боја:
Црвена, Бела, Жолта
Број На Модел На:
Lotus Конектор РКА

Избор на клиент