• Новак
Strapless завој Различни Кат-Должина бохемски вечер партија секси макси фустан vestido де феста бесконечност ukrain bodycon фустани

Strapless завој Различни Кат-Должина бохемски вечер партија секси макси фустан vestido де феста бесконечност

DEN 1380.00
DEN 1662.72
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


фустани
Answer : ___________________________ NOte : должината е половината да полите
Напомена : 1inch=2.54 см
* Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 0.5 инчи се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
* Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.
* Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење.
Било какви проблеми околу големината, ве молиме не се двоумела да ја контактирате нашата УСЛУГА на ПЕРСОНАЛОТ.
Облеката може да се носи во многу различни , покажуваат вашиот шарм

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Бохемски
Материјал:
Полиестер,Spandex
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
Асиметрични
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Тип:
Гроздобер

Избор на клиент