• Новак
MJARTORIA 10PCs Pin Brooch Со Имитација Бисери Мода Жените Brooch Накит За Свадба Партија DIY Додатоци За Брошеви

MJARTORIA 10PCs Pin Brooch Со Имитација Бисери Мода Жените Brooch Накит За Свадба Партија DIY Додатоци За Брошеви

DEN 82.00
DEN 95.52
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

4 mm или 1mm = 0. Во 2-7 работни денови за испорака ќе бидат обработени еднаш на плаќање е целосно потврдена. Ве молиме не го остави негативни повратни информации или отворен спор пред комуникација.СКОКНИ ПРОДАВНИЦА КОДОТ
.2 см( 4/8"); - Конвертирање : 1inch=25. За нарачка над $7 , колет се испраќаат преку слободни Epacket или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail . ADD TO BOOKMARK :
-3. Превозот Метод International Shipping RU Превозот НИ Превозот ES Превозот E-пакет(200g) 7-27 Дена 7-27 Дена / 7-27 Дена Кина Пост Воздух Mail 20-55 Дена / 20-55 Дена 20-55 Дена Кина Пост Ordinally Мал Пакет Плус 20-55 Дена 20-55 Дена 20-55 Дена 20-55 Дена Изразат Испорака (ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/UPS-от) 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена
-1. Pacel е безбедно следење на информации низ целото патување. Најефикасен начин. Ако имате Било какви забуни, ве Молиме контактирајте со нас во времето.5 сантиметри( 5/8");
B104192 : Големина : 7. За цел подолу $7 , колет се испраќаат преку Кина Пост Ordinally Мал Пакет Плус . За нарачка Над $120 , пратката ќе биде предаден од страна на Слободен Express .5cm(3"x 5/8");Дебелина : 1.2cm(3"x 4/8");Дебелина : 1.5cm(3"x 5/8");Дебелина : 1. Незадоволни : Ако имате Било каков Проблем кога ќе се примени на пратката, или ако се уште не сте го добиле вашиот парцела, ве молиме Контактирајте со Нас Во Прв Пат .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.2cm
Производ Карактеристики:
Иглички & Брошеви
Објектот Тежина:
16g
Број На Модел На:
Брошеви
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Должина:
7.7cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
MJARTORIA
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Објектот Висина:
1.2cm
Големина:
Multisize
Стил:
DIY Додатоци За Брошеви
Стилот 1:
Накит Брошеви
Повод:
Свадба Ангажман Партија
Стилот 3:
Основен Прибор За Brooch Накит
Стилот 4:
Моден Brooch За Жени

Избор на клиент