• Новак
2 парчиња 1.5 cm Основите Washi Лента DIY декорација Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента Училиште Канцеларија Снабдување

2 парчиња 1.5 cm Основите Washi Лента DIY декорација Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента Училиште

DEN 71.00
DEN 94.56
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.99
$4.99
$1.32
$2.49
$0.76
$1.95
$1.95
$1.09
wy-приклучок-крај
Мода прекрасна чипка DIY рачно изработени симпатична маскирање лента мултифункционален, новина дизајн, овој вид на лента е многу популарна за момчиња&девојки , деца
Напомена : 1.5 cm * 10m
ПАКУВАЊЕ : 2 парчиња/многу

Главните карактеристики

Тип:
селотејп
Бренд Име:
BLINGIRD
Број На Модел На:
TAP152
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Пакување:
2 парчиња/многу
Лента Ширина:
1.5 cm*10m

Избор на клиент