• Новак
Мултифункционален EDC Безбедност Пак Носат Додаток за Полнење Blowout Торбичка Појас Половината Најлон Кеса Тактички Пакет за Кампување Пешачење Патување

Мултифункционален EDC Безбедност Пак Носат Додаток за Полнење Blowout Торбичка Појас Половината Најлон Кеса

DEN 213.00
DEN 283.68
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Издржлив материјал со подлога држи вашиот мобилен телефон и други електронски уреди безбедно и заштитени.Ако сеуште не може да ги следи вашите парцели добро,ве молиме контактирајте со нас директно,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! Сите парцели ќе се vaild следење на информации . Тоа е идеален molle торба, тактички половината торба или gadget торбичка. Пакет се вклучени : 1 x Половината Пакет Драги Ценети Купувачи, Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи. Патент : SBS патент Големина : 19 CM*12 CM*4 CM(7. Добредојдовте на масовно купување,неодамна,ние ќе им даде на некои попуст надвор за вас,ако вашите нарачки се до поврзани со квантитет.Компактен EDC Торбичка Алатка Половината Торба е совршен за Паричникот, Iphone 6 Плус, Samsung, Пенкало, Алат и Моќ Банка итн.26 lb Функција : 1.Оваа EDC molle торбичка имаат molle систем на грб, вие може да ја користите со други molle воена тактичка торба, ранец и сл.Оваа molle торбичка е одличен организатор и за голем екран паметен телефон, камера, клуч, паричник, пенкало, нож, лаптоп, мала алатка итн мали додатоци, па дури и може да биде holster.

Главните карактеристики

Капацитет:
Други
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Бренд Име:
Заштитник Плус
Материјал:
Најлон
Функција:
Мултифункционален за Пари Копче за iPhone LG, HTC Телефон
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
EDC Безбедност Пак Носат Додаток Комплет со Торбичка Појас Половината Торба

Избор на клиент