• Новак
се зацврсти на копчето на алатката за жан snap занитвам отворот копчиња машина ПЕРФОРАТОР ДУПКА SMB-001

се зацврсти на копчето на алатката за жан snap занитвам отворот копчиња машина ПЕРФОРАТОР ДУПКА SMB-001

DEN 480.00
Во достапна форма

Пристапност


Ако се појават какви било проблеми,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од приемот на производот(ите),Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за вас како е можно поскоро;ќе испрати нов производ(и) или враќање на сите на пари за вас, за Гаранција, ако производи бил оштетен при превозот или испратени погрешно по грешка или Ако не добиете item(s) над 90 дена. Ако ви се исполнат на секој проблем за бизнис, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата производ(и )и услуга.Тоа може да оди повеќе од 25 дена,ако не може да се добие во рок од 90 дена, бидејќи ние брод надвор,ве молиме ни e-mail. Штом ќе ја плати за производ(и), ние ќе ја испрати својата парцела во рок од 24 часа.
Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Сите наши пакети кои се испраќаат од Кина Пост Воздух Mail во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање,само ако сме држава друг начин на превозот.

Главните карактеристики

Употреба:
Се зацврсти алатка
Тип:
Се зацврсти алатка
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
боја:
како Слика
Големина:
as

Избор на клиент