• Новак
Alconstar - Шарени Водоотпорен Мотоцикл Часовници Мотор Планината Види Мото Дигитален Часовник Одговараат на АТВ Мотокрос Теренски Сите Мото

Alconstar - Шарени Водоотпорен Мотоцикл Часовници Мотор Планината Види Мото Дигитален Часовник Одговараат на

DEN 95.52
Во достапна форма

Пристапност


Добредојдовте на нашата продавница
кога сте го добиле се види, да го види не работат,можете да го користите toothpick да се Прилагоди точното време во Б В позиција
За превозот
1.Ве молиме љубезно истакна : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки.Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби,Не мало кутија! 2.Ние ја испорача стоката со КИНА ПОСТ, ако клиентите треба други express, pls контактирате 3.Во светот превозот, освен области исклучени - кликнете на "Превозот и плаќања"за детали. 4.Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена. 5.Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-25 Работни дена да повеќето земји и области - ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака. 6.Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени. Комуникација 1.Комуникацијата е важна.Ве молиме контактирајте не за било какви проблеми и решенија.Ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 деловни часа.
Ние garantee квалитетот на нашите производи!

Главните карактеристики

боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Висина:
0inch
is_customized:
Yes
Специјални Функции:
види
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
Alconstar
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
ABS

Избор на клиент