• Новак
50 компјутери 25мм/30мм/35mm40mm машки надворешни катетер за еднократна употреба за еднократна употреба condon урина колектор Латекс урина торба изберете писоар торба

50 компјутери 25мм/30мм/35mm40mm машки надворешни катетер за еднократна употреба за еднократна употреба condon

DEN 1295.04
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
35mm, 25mm, 30mm, 40mm
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
blessfun
Ефект:
Ослободување На Болка Од Болест
Материјал:
Силикони
боја:
Природни
Големина:
S M L XL
Материјал:
Силикони
делови на важечкиот:
Телото

Избор на клиент