• Новак
In топла децата облека бебе момче облека бебе девојка облека зајакот памук деца џемпери vestidos vetement enfant garcon

In топла децата облека бебе момче облека бебе девојка облека зајакот памук деца џемпери vestidos vetement enfant

DEN 959.52
Во достапна форма

Пристапност

Сите наредби за сад ќе биде испратена преку e пакети.
Почитувани купувачот, добредојдовте купување во нашата продавница, ви посакувам задоволство превозот време. Ако имате прашања во врска со превозот или квалитетот ние го поставите на страницата, ве молиме контактирајте не директно.
За да се избегне или намали вашите трошоци&проблеми,.
За Плаќање :
Проверете предмети внимателно. димензии беа 80 90 100 110 за деца 1-4 години
големини 80 12m за висина за 80см
димензии 90 2t за висина за 85cm
димензии 100 3 T за висина за 95cm
димензии 110 4t за висина за 105cm
димензии 120 5-6t за висина околу 110-115cm
ТИЕ СЕ ВИСТИНСКИ СЛИКИ, ВЕ МОЛАМ САМО ДА ГО КУПАТ, НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ ЏЕМПЕРИ
100% памук џемпери
многу убаво и comfortalbe детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само .
Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па затоа Проверете го вашето име/адреса/post code/телефонски број.
Сите предмети ќе бидат испратени многу наскоро, два дена ќе имаат информации за линија што е можно тоа е пратена. Секој наредби од оние земји(ЕУ, АВСТРАЛИЈА, РУСИЈА, НОВ ЗЕЛАНД И АЗИЈА) за вредност повеќе од 180us долари, ќе биде испратен од експрес испорака и да бидат слободни.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 12M, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
tom2016091801
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
пред да летаат:
Двојно Гради
Дебелина:
редовна, редовно
Жените дебелина од предиво:
општи предиво

Избор на клиент