• Новак
Премиум 0.26 mm Експлозија Доказ Калено Стакло за Леново A8 P780 S60 S90 S850 A2010 A6000 К3 Забелешка Екран Заштитник Стакло Филм

Премиум 0.26 mm Експлозија Доказ Калено Стакло за Леново A8 P780 S60 S90 S850 A2010 A6000 К3 Забелешка Екран

DEN 46.00
DEN 57.12
-19 %
Во достапна форма

Пристапност

Премиум 0.26 MM Експлозија-доказ 2.5 D Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Lenovo
Овој Производ Нема мало пакет(само OPP вреќа) Производ Функција : Придава за лесна инсталација, но исто така овозможува лесно отстранување и повторна инсталација Никогаш не било воздушни меури во Ултра Јасно за 98% транспарентност 3 Слој Стакло Заштита Ултра тенок 0.20 mm дебелина 8-9 H Површинска цврстина 3 x Посилни од редовните PET) Филм Екстра Чувствителни на Допир за Анти-отпечатоци & Маснотии нечистотија да се Загрози доказ стакло Инсталирате водич Чекор 1 ве Молиме изберете прашина соба да се прикачени, најдобро е во бањата. Чекор 2 Користете го брише чистење на екранот е прав или туѓи тела. Чекор 3 Солза пониски заштитна фолија, лесно прилог усогласување телефон огледало, долу, лево, десно граница. Чекор 4 Отстранување на горниот заштитна фолија. Чекор 5 усогласена позиција во прилог повторно, потоа малку потешко четири граница. Ве молиме не притиснете го центарот дел на телефонот за Претпазливост Пакетот вклучува : 1 x Висок Квалитет Вистински Премиум Калено Стакло Екран Заштитник Филмот 1 x Влажни Избрише 1 x сува брише

Главните карактеристики

Бренд Име:
RONICAN
Карактеристики:
за Леново A2010 A806 A7000 К3 Забелешка
дизајн:
Обична,Сјајна,Проѕирна
Функција:
Adorption,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Големина:
for lenovo K3 A6000 P1m A536 a1000 a 2010 tempered glass
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
За Телефон Леново
Дебелина:
0.26 mm Рамен Вертикална дел
Карактеристики:
HD Нано-слој 9H Површинска Цврстина Анти-шок Анти-нула
Употреба:
Заштита на телефонот на екранот од прашина и нула
функција 1:
за Леново A536 A1000 A2010 A6000 К3 A7000 К3 Забелешка
функцијата 2:
за Леново Атмосфера P1M Атмосфера P1 S60 S860 A806 A808 A606
Функција 3:
за Леново A850 A850+ S860 A8 P70 P780
Функцијата 4:
за Леново Атмосфера X2 A936 A916
Функцијата 5:
за Леново K910 K920
Функција 6:
за Леново сите режим калено стакло

Избор на клиент