• Новак
NAGARAKU 50pairs/пакет Нови Закрпи Eyelash Под Око Влошки Lash Eyelash Проширување Закрпи Око Совети Налепница Обвива Шминка алатки

NAGARAKU 50pairs/пакет Нови Закрпи Eyelash Под Око Влошки Lash Eyelash Проширување Закрпи Око Совети Налепница

DEN 960.00
Во достапна форма

Пристапност


Можеби вака производи :
-
Овој производ се користи во калемење трепките,за да се оддели горните и долните трепки.Така што лепилото не ќе се држи заедно големи и мали удари со камшик.Во исто време може да слабее, темни кругови,ќеси под очите на резултатите.
1. Материјал : Lint-free & гел
2. Оваа lint слободни гел за Око Влошки кој е идеален тип за professionalist користење за време на eyelash проширување.
Тоа е совршен тип кои ги покриваат сите под трепките кои го прават вашиот работи побрзо и почисто.
3. 1 број=50 парови

Главните карактеристики

Должина:
50 pairs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Големина:
pair
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Број На Модел На:
NAGA001-2
Лажни Трепки Стил:
Други
Количина:
50pairs
Бренд Име:
NAGARAKU
is_customized:
Yes

Избор на клиент