• Новак
Одобрението за промет на големо Оригинални Нови 5-инчен екран на Допир за GARMIN nuvi 1450LMT 1450E GPS екран на Допир digitizer панел замена

Одобрението за промет на големо Оригинални Нови 5-инчен екран на Допир за GARMIN nuvi 1450LMT 1450E GPS екран

DEN 408.00
Во достапна форма

Пристапност


Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене .
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.јас ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. За време на овој период .
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Главните карактеристики

Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
skylarpu
Број На Модел На:
Nuvi 1450LMT
Екранот:
4.3
Компатибилен Бренд:
skylarpu
Големина:
5
Број На Модел На:
nuvi 1450LMT екран на Допир
Тип:
Resistive
Интерфејс Тип:
Сериски
Тип На Производ:
4-wire Resistive Touch Screen
Надворешна димензија:
120mm*73mm
Должина на кабел:
19mm

Избор на клиент