• Новак
2MM ЕУ Моќ Адаптер Мозок, Европската 2pin Машки Plug IEC 320 C5 Мики Адаптер Кабел За Лаптоп Напојување

2MM ЕУ Моќ Адаптер Мозок, Европската 2pin Машки Plug IEC 320 C5 Мики Адаптер Кабел За Лаптоп Напојување

DEN 2114.88
Во достапна форма

Пристапност


Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG/ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ/ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.
Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAP-IN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),
РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,
Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,
МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .
Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.
Опис на производот ЕУ-C15 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*1.5 mm⊃2; кислород-free) бакарна Напон : 125-250v Боја : Црна Должина на Кабел : 2 M Пакет се вклучени : 10x Powe р Продолжување Кабел

Главните карактеристики

Бренд Име:
VOSORON
Број На Модел На:
ЕУ-C15
Тип:
Продолжување На Кабелот
Примена:
Индустриска Опрема
Женски Крајот Тип:
IEC
is_customized:
Yes
Машки Крајот Тип:
IEC 320

Избор на клиент