• Новак
(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција 2ft 3ft 4ft 5ft 600mm 900mm 1200mm 1500mm T8 ЛЕР Цевка Светлина Флуоресцентна Светилка бел ден

(50PCS/Многу) Epistar Чип 3 Години Гаранција 2ft 3ft 4ft 5ft 600mm 900mm 1200mm 1500mm T8 ЛЕР Цевка Светлина

DEN 9164.00
DEN 9164.16
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

T8 ЛЕР Цевка Светлина Спецификација : T8 ЛЕР Цевка Чип Бренд : Epistar Моќ : 10 W,14 W,20 W,25 W Должина : 0.6 m,0.9 m,1.2 m,1.5 м Боја : Бела,Топло Бела,Природни Бела покривка Боја : Млечно,Транспарентна
10 W Прозрачна Флукс : 900 LM
14 W Прозрачна Флукс : 1260 LM
20 W Прозрачна Флукс : 1800 LM 25 W Светлосен Флукс : 2200 LM Влезен Напон : AC85-265 V Оперативни Температура : -30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Кул бела, Топло бела
Wattage:
600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Должина:
1.2m
Напон:
85-265V
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
T8
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
LED Чип Модел:
2835
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
заштеда на енергија:
90%
CRI:
80Ra
Фактор на моќност:
0.95
PCB Материјал:
алуминиум PCB
Материјал:
Алуминиум
Маска Материјал:
PC
база:
G13
Лумен:
100-110lm/W
Гаранција:
3 Години
Име на производ:
t8 лер цевка

Избор на клиент