• Новак
100PCS/МНОГУ 1W боја прстен inductance НАТОПИ 0510 820UH Круг Моќ Inductor Боја Јамка Inductance

100PCS/МНОГУ 1W боја прстен inductance НАТОПИ 0510 820UH Круг Моќ Inductor Боја Јамка Inductance

DEN 242.00
DEN 254.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
0510 820UH
Бренд Име:
EZIUSIN

Избор на клиент