• Новак
поголем 6pcs Вулканска Лава Гем Ѕвезда Крофна круг Крстот плоштад кутија срцето круг рог Pendant Multicolor фокусна за ѓердан

поголем 6pcs Вулканска Лава Гем Ѕвезда Крофна круг Крстот плоштад кутија срцето круг рог Pendant Multicolor

DEN 859.20
Во достапна форма

Пристапност

Материјал : лава
Количина : 6pcs
Големина : 30-50мм
Облик : ѕвезда
Боја : бела
Реден Број : La021
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди

Избор на клиент