• Новак
beibehang обичај фото ѕид mural wallpaper-3d Луксузни Квалитет на HD Зелени дрвја на паркот трева ратан голем ѕид mural хартија

beibehang обичај фото ѕид mural wallpaper-3d Луксузни Квалитет на HD Зелени дрвја на паркот трева ратан голем

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Со иста позадина ролни. Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
. ве молиме да ни каже.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .

Главните карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
564
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Избор на клиент