• Новак
топла sell12mm Сива Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Хривнија Поставите Божиќ

топла sell12mm Сива Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Хривнија Поставите Божиќ

DEN 895.00
DEN 1192.80
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе рефундирање
сите пари со исклучок на превозот надомест откако ќе се добијат производи. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ве молиме контактирајте со нас во 7days по сте го добиле производи.
Време на испорака можат да бидат различни, особено за време на максималните периоди на работа.
Добредојдовте во мојата продавница!
Добредојдовте во мојата продавница! Нашата главна дејност на производи вклучуваат : накит, колекционерски предмети, перики, итн. Време на испорака како следново :
2) Забелешка : Сите налози ќе бидат испратени во рок од 1-2days кога исплата потврди.
2 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
2) производи треба да биде испратена назад ако го изберат враќање на услугата. Ние имаме свои производствени капацитети, нашите клиенти од целиот свет; за Да се заштеди време и пари, најниска цена ги продаваат, Ние нудиме со Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод Капка Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ; Посакуваме среќен шопинг искуство!
1 : ) Можете да трговија на големо ги fo esale, јас може да брод од нив за да ги назначи адреса.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените,Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
2679

Избор на клиент