• Новак
топла продаде ЧОКОЛАДО БОЈА БИСЕР ѓердани Хривнија EARRING сет

топла продаде ЧОКОЛАДО БОЈА БИСЕР ѓердани Хривнија EARRING сет

DEN 698.00
DEN 930.24
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5 ѕвезди )
ако сте љубители на нашите производи. Оставете ги вашите детали на побарувачката во коментари кога ќе нарачки.
2 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа. Ве молиме да ни даде
можност за решавање на било какви проблеми.
Враќање/Поврат
1) За било која причина не сте задоволни со нашите производи. Време на испорака како следново :
2) Забелешка : Сите налози ќе бидат испратени во рок од 1-2days кога исплата потврди.
Повратни информации
1) Вашата повратна информација е многу важно за нас. Ние ќе рефундирање
сите пари со исклучок на превозот надомест откако ќе се добијат производи. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ние имаме свои производствени капацитети, нашите клиенти од целиот свет; за Да се заштеди време и пари, најниска цена ги продаваат, Ние нудиме со Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод Капка Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ; Посакуваме среќен шопинг искуство!
1 : ) Можете да трговија на големо ги fo esale, јас може да брод од нив за да ги назначи адреса.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан earring хривнија
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Сет

Избор на клиент