• Новак
Жена Лето, Т-маица Облека Краток Ракав Цврст Tee Кошула Femme Секси Дупка Исклучување На Рамо Блузи Camisetas Mujer Тинејџери

Жена Лето, Т-маица Облека Краток Ракав Цврст Tee Кошула Femme Секси Дупка Исклучување На Рамо Блузи Camisetas

DEN 542.88
Во достапна форма

Пристапност

Големина 1. Ние ќе ја испорача
предмети во 3-7 дена кога ќе се добие целосна наплата време 35-60 дена.
Ние целосно да се гарантира квалитетот на сите наши производи. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Патем, ако не ви се допаѓа Кина
пост воздух mail, или Кина пост воздух пошта не може да се испрати стоката до вашата земја, pls контактирајте со нас, ние ќе
проверете превозот цена на други изразат компанија за вас.
Жена Лето, Т-маица Облека Краток Ракав Цврст Tee Кошула Femme Секси Дупка Исклучување На Рамо Блузи Camisetas Mujer Тинејџери
Нормално ние ги испратите вашите пакет преку Кина Пост Воздух Mail.
Топло Прашува 1. Pls се однесуваат на големината на табелата пред да го купат.За да се квалификува за враќање на парите предмети мора да се врати во оригиналниот
состојба,не се користи,и ги вклучуваат сите оригинален производ тагови и пакување. На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика.
пред да shippment. На барање 1. Не го одберете директно според вас навики.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SHA0019
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Материјал:
Spandex
Декорација:
дупка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на клиент