• Новак
Новите Европски и Американски мажи секојдневен панталони големи димензии high-end мода комбинезони панталони памучни панталони 827

Новите Европски и Американски мажи секојдневен панталони големи димензии high-end мода комбинезони панталони

DEN 1673.00
DEN 1760.64
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Answer : ___________________________ NOTE : Сите големина е Азија големина, а не Сад / Европска големина, стандардна големина,
Па не ги купите поголем 2-4 големина кога ќе го поставите цел
ПАНТАЛОНИ ГОЛЕМИНА SPEC
ГОЛЕМИНА (cm)
Половината
Хип
Пред подемот
врати се зголеми
Должина
Бедрото турнеја
Се препорачува тежина (кг)
L
76-100
108
33
39
103
66
60-70
XL
80-106
116
35
42
103
68
65-75
2 XL
83-113
120
36
43
107
72
75-80
3 XL
86-120
126
37
45
110
74
80-100
4 XL
93-126
128
38
45
112
76
100-107.5
5 XL
100-126
132
38
45
114
78
107.5-115
6 XL
113-130
138
39
47
115
82
115-130
Големината на случаен decimation мерење овозможи имаат 2-4 см грешка
1 cm = 1 инчен 0.39 инчен = 2.54 см

Главните карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Панталона Стил:
Карго Панталони
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Памук
Половината Тип:
Средината
Должина:
Full Length
Дебелина:
Во тешка категорија
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Тексас
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
827
Декорација:
Џебови
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Num.:
827
Стил:
Европа
колекција:
комбинезони
Панталони:
Директно Тип
Дебелина:
Згусне
За публиката:
младите
ткаенина име:
Памук
ткаенина главна компонента содржина:
100 ( % )
Боја:
Каки , Armygray, црна, ArmyGreen
Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL

Избор на клиент