• Новак
за Epson Dx5 Mimaki Mutoh VJ-1604E / VJ-1604 / VJ-1304 / VJ-1204 еко Растворувач глава за печатење Цела печатач, Оригинални делови

за Epson Dx5 Mimaki Mutoh VJ-1604E / VJ-1604 / VJ-1304 / VJ-1204 еко Растворувач глава за печатење Цела печатач,

DEN 4650.72
Во достапна форма

Пристапност

На "проценка" или "лоша преглед" ќе не направи никаква помош за решавање на проблемот. ве молиме да оставите позитивен фидбек. Ние ќе се користи соодветни материјали за разумни, сигурно пакување на стоката. Ако стоката се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте го нашиот сервис оддел во рок од 3 дена по стоки се добиени.П : Ако стоката да биде прекината за време на превозот ,што треба да направам ?
А : ве Молиме да ни нудат слики ,Ние ќе ги провери и да ги реши тоа .
/ 1304 / 1204 Растворувач Цела Оригиналниот
Печатач Компатибилност : Mutoh / / /
Нето Тежина : 36g/pc
Пакување големина : 10.
Сите наши производи се Сосема Нови,Оригинални !
Ние се осигура дека ние ќе ги обезбедат сите на нашите клиенти добар квалитет и најдобра конкурентна цена !
Повратни информации :
Ако сте задоволни од нашите услуги и производи.0")
Производителот : Mutoh
Пакет и испорака :
1. Не постојат пратки на викенд и државни празници.П : Колку време е потребно ни да се направи за испорака?
A : Повеќето од нашите производи се акции,па кога доби целосна исплата,стоката ќе се достави одеднаш.
Плаќање :
1.
Производите Се Врати Барања :
1.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Mutoh VJ-1604E / VJ-1604 / VJ-1304 / VJ-1204
Бренд Име:
YILINUOSI
боја:
BK
Тип:
Други

Избор на клиент