• Новак
АНИ 18K Бело Злато (AU750) Прстен Свадба 0.2 КТ Заверена I/SI Solitaire Круг Намали Природен Дијамант Жените Накит Ангажман Прстени

АНИ 18K Бело Злато (AU750) Прстен Свадба 0.2 КТ Заверена I/SI Solitaire Круг Намали Природен Дијамант Жените

DEN 31008.00
DEN 36480.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Со нови колекции излегува квартално, ние постојано се задржи себе си се ажурира со модните трендови од целиот свет. Без разлика дали имате мала продажба на мало/трговија на големо продавница или големи синџир продавници, ќе биде задоволство да се слуша она што ви треба. Нашиот накит дизајнери се високо обучени да работат со секој вид на накит. Ве молиме не брзајте да ги пребарувате преку нашите сребрен накит каталог.
АНИ Ангажман Прстен за Твоите Најдобри Љубов !!!!
Свадба Sona Ри ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 4-10 (Можете да оставите порака за она што големината сакате) Diamond Материјал : Вистински Дијамант Дијамантски Јасност : SI1-SI3 Дијамант Боја Одделение : јас Карат Тежина вкупно : 0. Квалитетот Quarantee, Веледрогерија, Цена, Без MOQ Барање;
. Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени. Затоа, ние сме сигурни дека може да се најде на стилови вие или вашите клиенти се во потрага за.
Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга. Ако тоа е нешто навистина уникатно, нашите во куќата дизајнери и пријателски продажен персонал сигурно ќе можат и да ви помогне да се претвори таа идеја во реалност. Купат Повеќе, Повеќе попуст. 6, ве Молиме контактирајте го нашиот онлајн тим со какви било прашања може да имате. За нас : Добредојдовте на Најдобриот Накит Дизајн Co.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Гем Боја:
18K Бело Злато, 18K Розово Злато, 18K Жолто Злато
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Главниот Камен:
дијамант
CertificateType:
NGSTC
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Дијамант Намали:
Одлични
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ABR1639
Бели Дијаманти Боја:
I
Метали Тип:
Бело Злато
Дијамант Карат Тежина:
0.2 Карат
Бренд Име:
AINUOSHI
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Дијамант форма:
Тркалезна Форма
Дијамант Јасност:
SI1
Метал Печат:
18k
Стил:
Класичен

Избор на клиент