• Новак
Пинк Балет Девојка Pendant Ѓердан Најдобри Пријатели Ѓердан 2017 Приврзоци За Жените Накит Божиќ Снег Бебе Подарок За Девојка

Пинк Балет Девојка Pendant Ѓердан Најдобри Пријатели Ѓердан 2017 Приврзоци За Жените Накит Божиќ Снег Бебе

DEN 87.00
DEN 124.80
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Пинк Балет Девојка Pendant Ѓердан Најдобри Пријатели Ѓердан 2017 Приврзоци За Жените Накит Божиќ Снег Бебе Подарок За Девојка

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
M
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Стил:
Повик/Спортски
Pendant Големина:
2.8 x 1,5 см
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Бренд Име:
Flyingforest
Функција:
Тренди
Повод:
Запознавање/Годишнината /Партија/ Подарок
Моделот Објект:
балет девојка
Производ Карактеристики:
diy ѓердан
Style1:
Жените Мода Накит
style2:
Божиќ Снег Бебе

Избор на клиент