• Новак
26pcs DIY Нокти Маникир Совети Лак Покриваат Ноктите Налепница Професионални француски Помине Уметност Нокти Налепници Совети Салон Алатки Сет

26pcs DIY Нокти Маникир Совети Лак Покриваат Ноктите Налепница Професионални француски Помине Уметност Нокти

DEN 44.00
DEN 77.76
-43 %
Во достапна форма

Пристапност

Спецификации : 100% Сосема Нов и висок квалитет. 26pcs/set, 10 големини, погоден за сите нокти со различни големини. Количина : 26 Pcs Тежина : 33g Материјал : Пластични Боја : црвена Роза Пакет се вклучени : 26 Pcs Нокти Прст Опфаќа

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Број На Модел На:
M0525
Бренд Име:
Kitbakechen
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Материјал:
Пластични
боја:
црвена роза

Избор на клиент

KooK-TL-003
  • Новак

KooK-TL-003

DEN 479.52

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо