• Новак
Пеперутка Шеќер Черепот Денот На Мртвите Мексиканска Уметност Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок За Седиште

Пеперутка Шеќер Черепот Денот На Мртвите Мексиканска Уметност Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие

DEN 228.00
DEN 250.56
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли.Време на испорака : a. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација. Оваа перница корица има невидлива патент и сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена.) 30 см x 50cm/12" x 20"(appr. Како да се прилагоди на вашата Перница случај Перница Маска? Pls Пратете Ми Дизајн или Слика или Текст, или оставете порака.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.

Главните карактеристики

Големина:
20x20 Inch, 18x18 Inch, 12x20 Inch
Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
HTP2168040154
Стил:
Печатени
Перница Покријте Бенд:
LVSURE
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи, 12 Инчен x 20 Инчи
Декоративни Перници:
За Дома, Кревет, Седиште, Троседот
перница маска:
50 % Полиестер 50% Памук
DIY Перница Маска:
Персонализирани
прилагодено печатење перница:
печатени, од една страна,
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
Бела
Перница Ков Вид:
Ноќта на вештерките
испорака:
Бесплатен превозот
Моделот Перница Случај:
Пеперутка Шеќер Черепот

Избор на клиент