• Новак
FPV 2 DOF Падина Пан И Навалување со 2pcs MG995 Servos Сензор Монтирање на Комплет За Робот Arduino Далечински Контролер Играчки MG995 Серво

FPV 2 DOF Падина Пан И Навалување со 2pcs MG995 Servos Сензор Монтирање на Комплет За Робот Arduino Далечински

DEN 671.04
Во достапна форма

Пристапност

FPV 2 DOF Падина Пан И Навалување Servos Сензор Монтирање на Комплет За Робот Arduino MG995 Далечински Контролер Играчки Вклучува :
1 X Мулти функцијата управување опрема заградата
4 X M3*12 завртки
4 X М4*8 завртки
1 X долго У тип suppoer
2 X метал tiller
8 X M3*8 завртки
1 X Имајќи големина 3*8*3
1 X M3*8 завртка
2 X MG995 серво

Главните карактеристики

Бренд Име:
SUNNYLIFE
Тежина:
FPV 2 DOF Slope Pan And Tilt
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
mg995 серво
Големина:
2* MG995 servo
Име:
MG995 Servos Сензор Монтирање на Комплет
Употреба:
за Робот Arduino Далечински Контролер Играчки MG995 Серво
Модел:
MG995 Servos Сензор Планината
Материјал:
Далечински Контролер Играчки
Со:
MG995 Servos Сензор Монтирање на Комплет

Избор на клиент