• Новак
1-50g чај Пакување машина, sachet пополнување на машина, може да пополнување на машина,granule medlar автоматско мерење машина прав додатен

1-50g чај Пакување машина, sachet пополнување на машина, може да пополнување на машина,granule medlar автоматско

DEN 8692.00
DEN 9552.00
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

com/store/product/Tea-Packaging-machine-sachet-filling-machine-can-filling-machine-granule-medlar-automatic-weighing-machine-powder-filler/2295054_32820192383.rm Wv G8
1-50g чај Пакување машина пополнување на машина granule medlar автоматско мерење машина прав додатен
Примената на Овој производ е одличен инженери внимателно проучување дизајн, употребата на microcomputer контрола на оптичка технологија, висока прецизност, брз, добар квалитет, решавање на традиционалните чај пакување мачна процес. 4 : мали димензии, мала тежина. Автоматско dosers неколку труд сразмерна количина на производството чај и чај продавница е добар помошник. 7 : Шоу Пакет тежината и бројот на пакети.
НАПОМЕНА : Доколку сакате пополнување чај . 8 : Прилагодлив пакување брзина. Карактеристики 1 : microcomputer контрола на само-енергија, така што повеќе прецизни и точни издавање, брзо, целосно автоматизирана издавање процес.
https : //www.оваа машина подобро. 5 : минимална потрошувачка на енергија конзервација.

Главните карактеристики

Примена:
Електрични Алатка Во Собата,Апарати За Домаќинство Постави Алатка
Број На Модел На:
GFK-160
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
ZONESUN
Број на Парчиња:
1
Тип:
Пополнување

Избор на клиент