• Новак
Lycra сурфање костими за капење за Мажи Шорцеви Пливање Водови Sharkskin Секси Mens Пливаат Водови Jammers Плажа Носат Плус Големина 2017

Lycra сурфање костими за капење за Мажи Шорцеви Пливање Водови Sharkskin Секси Mens Пливаат Водови Jammers

DEN 624.00
Во достапна форма

Пристапност

Прирачник за Мерење , Грешки Опсегот е Околу 2 - 3 cm (1 инч) мерни податоци
Answer : ___________________________ Note : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл .

Главните карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Sbart
Материјал:
Lycra,Најлон,Spandex
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
304
Тип На Објект:
Jammers
Материјал:
Lycra,Најлон,Spandex
Број На Модел На:
304 Мажи Jammer
Големина:
XL XXL 3XL 4XL
Функција:
lycra материјал
Материјал Состав:
88% Најлон + 12% Spandex
Стил:
Повик / Спортски Стил
ознака:
Мажите Jammer
Користете место:
Плажа / Пливаат Базен / Океан / Река
Клучни зборови:
пливаат jammer

Избор на клиент