• Новак
Портрет на Кинески Древните Убавини Плоча Кинески Стил Керамичка Плоча Дрво База Порцелански Спалната соба Уметност Декоративни Плоча

Портрет на Кинески Древните Убавини Плоча Кинески Стил Керамичка Плоча Дрво База Порцелански Спалната соба

DEN 1459.00
DEN 2860.80
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис Име : Jingdezhen керамички украсни плоча Тема : Портрет на Кинески Древните Убавини Убавини Носи Цвеќе Материјал : керамички Големина : плоча кол 25cm Бренд : подобрување на Потекло : Jingdezhen Стил : Кинески стил Пакет се вклучени : Керамичка плоча x1 Дрвени база x1(Дрвена основа е вклучена)

Главните карактеристики

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Бренд Име:
подобрување на
Тема:
Луѓе
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Керамички
Потекло:
Jingdezhen Кина
Стил:
кинески стил

Избор на клиент