• Новак
МИНИ куклена куќа минијатурни DIY кабината мини модел за симулација на смола растение кактус

МИНИ куклена куќа минијатурни DIY кабината мини модел за симулација на смола растение кактус

DEN 355.20
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
материјал : ПВЦ
Големина : Околу 2,5 CM
Објектот вклучуваат : Симулација на седум мини смола кактус
Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница
Во комбинација испорака
Ние не се во комбинација за испорака. Од втората точка сте го купиле во мојата продавница, го одземе еден dollor превозот ракување секоја цена. На пример, ако сте го купиле 3 објектот, вкупната цена одбие ; купи 5 објектот, вкупната цена одбие
Можете да платите за ставките директно. Јас ќе ви вратат во комбинација испорака цена за вас наскоро. Или ќе го поставите цел, но не се плаќаат, и да чекаат за мојата сметка. Нормално, ќе ви го испратам фактура во еден ден.
За превозот време :
Предмети ќе биде испорачуван trackable Кина пост парцела Во 2 работни дена по вашата исплата,
превозот време може да се земе за 7-15 работни дена за САД ,
По 15-20 дена во други земји.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Dollhouses
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не дозволувајте деца да си играат сами да се спречи phagocytosis
боја:
Бела,Црвена,Сина,Жолта,Розова
Возраст Опсег:
5-7 Години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Димензии:
L 2.5 CM
Број На Модел На:
CCM1197

Избор на клиент