• Новак
Нови Y6-II Задна Камера Стакло За Huawei Y6-2 Y6 II Назад камерата Леќи на Камерата Домување Делови

Нови Y6-II Задна Камера Стакло За Huawei Y6-2 Y6 II Назад камерата Леќи на Камерата Домување Делови

DEN 225.00
DEN 264.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Безбедност и брза испорака, ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти имаат потреба за превозот.

Главните карактеристики

боја:
5pcs, 10pcs, 20pcs
Бренд Име:
IMIDO
Број На Модел На:
Y6-2
Обликот:
Круг
во парк:
Yes
Одговараат на:
y6-2 Задна Камера Стаклена Леќа
боја:
Црна
Трговија на големо:
WELCOM

Избор на клиент