• Новак
6.7*6.5 см Картон Був закрпи деца крпа ставете облека печ везови глава нивно пеглање Applique бележник на железо

6.7*6.5 см Картон Був закрпи деца крпа ставете облека печ везови глава нивно пеглање Applique бележник на железо

DEN 282.00
DEN 403.20
-30 %
Во достапна форма

Пристапност


Големина : 6.7*6.5 см
Количина : 20pcs/број 1. Железо-На ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на. 3.Бесплатни светот испорака, БЕЗ КУПУВАЊЕ ГРАНИЦА!

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
6.7*6.5cm
Техника:
Извезена
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
TIANXINYUE
Technice:
Да се шие на Железо или на
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes

Избор на клиент