• Новак
Нови Пристигнувањето Бебе 3PCS Поставено !!Новороденче Момчиња Девојчиња Бели Долги Ракави Памук Елени Romper +Долго Елени Печати Панталони+Шапка

Нови Пристигнувањето Бебе 3PCS Поставено !!Новороденче Момчиња Девојчиња Бели Долги Ракави Памук Елени Romper

DEN 308.00
DEN 330.72
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

100% памук, толку мека против бебешка кожа. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
- Материјал : 100% Памук
- Шаблон : Писма & Елени Печатење
- Тема : Симпатична
- Боја : Бела ? Сива
- Вашиот мал бејби ќе изгледа толку симпатична во оваа облека.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
? Откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со големината на табелата на производот страници за вистинските
објектот мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Она Што Ќе Добиете :
3 PCS * 1 x Romper & 1 x Панталони & 1 x Шапка
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Главните карактеристики

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Избор на клиент