• Новак
Sweatheart Асиметрични Вечерни Фустани Долг Суд Воз Сирена Dovetail Пром Фустани Кристал Корсет Фустан vestidos де baile

Sweatheart Асиметрични Вечерни Фустани Долг Суд Воз Сирена Dovetail Пром Фустани Кристал Корсет Фустан vestidos

DEN 2181.00
DEN 3355.20
-35 %
Во достапна форма

Пристапност


Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време. Но, понекогаш меѓународни
испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
ПОВРАТНИ информации :
Ако сте задоволни од нашите производи, pls ни даде postive повратни информации. Ви благодариме за вашето разбирање. повеќе квантитет, повеќе попуст.
ПЛАЌАЊЕ :
ние поддршка банка картичка
ПРЕВОЗОТ :
EMS, e Packet, DHL, FEDEX, UPS-от,ТНТ се достапни со попуст, Кина Пост Воздух пошта е за слободни. Објектот ќе биде испратена до твојата адреса. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Можете да се меша сите предмети, бои, големини и така натаму.други земји во 20-50days.
Ние брод во светот со Кина, воздухот пошта преку Кина Пост .можете да изберете некој што ви се допаѓа. ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени задоцнување или данок.
ние си имаме свој фабрика, добредојдовте на бизнис дискусија. (САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА). Благодарам многу!
pls контакт со мене пред да остави негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Главните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Гроздобер
Половината:
Империја
Бренд Име:
CEEWHY
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
SDS061-P
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Декорација:
Кристално
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена

Избор на клиент