• Новак
Нови 1g Огледало во Прав Злато Сребро Пигмент Помине Сјајот Помине Уметност Хром Ефект и Магија Оружје во Прав За лак на Ноктите Accesories

Нови 1g Огледало во Прав Злато Сребро Пигмент Помине Сјајот Помине Уметност Хром Ефект и Магија Оружје во Прав

DEN 33.00
DEN 55.20
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Спецификација : Тежина : Околу. 1g Материјал : Прав во Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1g/кутија Помине во прав Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн. Како да го користите : 1.Се подготват вашите нокти со УВ ВРВОТ ГРБ .(Други врвот грб не може да се добие ефект на огледало) 2.Користете сенки се држи до собереш прав и применуваат врз вашите нокти 3.Повторете го чекор до сте задоволни со ефект. 4.Врзете ја со УВ ВРВОТ ГРБ. clink нашата продавница

Главните карактеристики

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Материјал:
ноктите сјајот во прав
Количина:
1pc
Број На Модел На:
B00067
НЕТО-WT.:
1g
Бренд Име:
AriesLibra
Производ Единица:
pc
Име на производ:
Огледало Помине Во Прав
Опис На Производот:
сјај во прав
Употреба:
Помине Уметност
ноктите сјајот во прав shinning огледало:
помине уметност сјајот во прав
сјајот на ноктите во прав:
ноктите во прав сјај
акрилик сјајот на ноктите во прав:
ефект сјајот помине уметност во прав прашина магија трошка
огледало во прав:
Огледало Во Прав Ноктите

Избор на клиент