• Новак
(1000-5000ml) пневматски волуметриски Softdrin течни пополнување на машина(пневматски течни додатен за масло, вода, сокови, мед, сапун)

(1000-5000ml) пневматски волуметриски Softdrin течни пополнување на машина(пневматски течни додатен за масло,

DEN 43680.00
DEN 48000.00
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Одделени со електричен мотор,пумпата е направен од различни анти-корозија увезени материјал.6 MPa Со гас потрошувачка ≥ 0. Според корисничките потреби во рамките на опсегот на која било регулатива модели пополнување на јачината на звукот и пополнување брзина, високо пополнување точност.G1 нерѓосувачки челик хоризонтален пневматски паста пополнување на машина за автоматско пополнување на машина,висока вискозност паста пополнување на машина (100-1000ml lquid и ставете пополнување на машина,еден пополнување noozle) Опрема Вовед Оваа серија пополнување на машина е странски напредни пополнување на машина технологија трансформација и иновативни производи, нејзината структура е едноставна и прифатлива прецизност, лесен за ракување, user-friendly дизајн повеќе во согласност со барањата на современите претпријатија.Пумпата може да издржи масло,топлина,киселина,алкално,триење и хемиски производи.5% Пополнување брзина 5-20bottles / мин Пополнување на јачина 5-100ml,10-300ml,50-500ml,100 - 1000ml 300-2500ml 1000-5000ml (се избере врз основа на вашите барања) Опремени со воздушен притисок на 0,4-0 . Пополнување главата усвојува анти-истекување и подигнување на пополнување уред.Нема механички метален дел и триење во внатрешноста на пумпа.
Control Panel :
Полу Автоматски/Континуирана Операција Селектор Префрлате
Воздушниот Притисок Мерач
Внесувањето Воздух Притисок Прилагодување
Клипот На Јачината На Звукот Прилагодување
Додаток
Воздухот Потрошувачка 3-5 KG 0.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
GFK-160
Бренд Име:
ZONESUN
is_customized:
Yes
Тип:
Моќ Алатка Делови

Избор на клиент