• Новак
Врвен квалитет на 15*20mm студ обетки шарм злато-боја мраз мат кристал пломба еден пар мода жените убава накит B2826

Врвен квалитет на 15*20mm студ обетки шарм злато-боја мраз мат кристал пломба еден пар мода жените убава накит

DEN 196.00
DEN 301.92
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Врвен квалитет на 15*20mm студ обетки шарм злато позлатен мраз мат кристал пломба еден пар мода жените убава накит B2826
.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.

Главните карактеристики

Метална боја:
Злато Позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
B2826
Назад Наоѓање:
пирсинг
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент