• Новак
1pc MTB велосипед Crankset Chainring Завртки Ореви за Фиксна Опрема Песна еднокреветни/двокреветни диск 7075 CNC алуминиум

1pc MTB велосипед Crankset Chainring Завртки Ореви за Фиксна Опрема Песна еднокреветни/двокреветни диск 7075

DEN 41.00
DEN 43.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


MTB велосипед Crankset Chainring Завртки Ореви за Фиксна
Опрема Песна еднокреветни/двокреветни диск 7075 CNC алуминиум
Материјал : Алуминиум 7075 Големина : 8.5 mm Боја : виолетова / розова / red / сино / црна Пакување : 1 buc Chainring Болт

Главните карактеристики

боја:
Чудак Должина:
170mm
Број На Модел На:
единствен/двоен диск болт
категорија:
Чудак
Материјал:
Алуминиум легура
Употреба:
Планински Велосипеди
Бренд Име:
Недела осум
Chainwheel Заби:
Други

Избор на клиент