• Новак
Ретро Позната Личност Стил 45*45см Плоштадот Дома Декоративни Перница Музика Забелешка Печатени Фрли Перници Автомобил Дома Декор Перница Cojines

Ретро Позната Личност Стил 45*45см Плоштадот Дома Декоративни Перница Музика Забелешка Печатени Фрли Перници

DEN 187.00
DEN 239.52
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


За Нега На Настава :
Ладно и нежни машина за миење
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
.
Перница случај се опише како што е подолу :
Материјал : 100% природни нови Памук, Лен Ткаенини
Големина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи)
Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.
Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,
но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитет
Назад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени слика
Отвори : Zip
Ова е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива
[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп боја
Answer : ___________________________ Note :
1.

Главните карактеристики

Големина:
450mm*450mm
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
КОКО КАНАЛ
Техника:
Ткаени
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
M0872
Стил:
Други

Избор на клиент