• Новак
1/128 Искра AB Мали Сјајот Holographic Сина Помине Совети Блескави Хексагонални Помине Уметност и Сјајот Занаети N54

1/128 Искра AB Мали Сјајот Holographic Сина Помине Совети Блескави Хексагонални Помине Уметност и Сјајот Занаети

DEN 48.00
DEN 58.56
-18 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

НЕТО-WT.:
5g
Број На Модел На:
glitter54
Материјал:
акрилик во прав
Количина:
1
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Бренд Име:
EchiQ

Избор на клиент