• Новак
Forsining Благородна Серија Вртат Dial Велур Рака 6 Раце Календар Екранот Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Механички Се Види На Часовникот Мажи

Forsining Благородна Серија Вртат Dial Велур Рака 6 Раце Календар Екранот Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни

DEN 1583.52
Во достапна форма

Пристапност


Опис : - Вистинска кожа бенд ви дава нова класична дефиниција. - Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање. - Не ' рѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи. - Секојдневно отпорност на вода (не за туширање и пливање). - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Спецификација (приближно) : - Дијаметар : 4.4 см - Дебелина : 1.4 см - Должина на watch бенд : 24.5 см - Бенд ширина : 2.3 см - Движење : Авто-ликвидација Механички - Види бенд : Вистинска Кожа - Види случај : Нерѓосувачки челик Пакетот вклучува : - 1 x Механички watch - 1* GMT Картон Подарок Кутија Потсетување : 1. Ве молиме кора сите филмови исклучен пред да го носи. 2. Ве молиме чувајте го види подалеку од магнети за да се избегнат одлуки види престане да работи. 3. Ве молиме правец до види пред секоја употреба.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
GMT946
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
23mm
Бендот Должина:
24.5 cm
Бренд Име:
FORSINING
Функција:
Заврши Календарот,Ниту Еден
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Случај Дебелина:
15mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Избор на клиент