• Новак
YAERNI 17 Нови Женски Зима Голема Големина Вистинска Кожа Глуждот Чизми За Жените Мода Med Потпетици Мека Кадифен Топли Чизми Дами Чевли

YAERNI 17 Нови Женски Зима Голема Големина Вистинска Кожа Глуждот Чизми За Жените Мода Med Потпетици Мека Кадифен

DEN 1344.00
DEN 2688.00
-50 %
Во достапна форма

Пристапност

Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор.
ЗАБЕЛЕШКА!!! 1. Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас.Ви благодариме!. Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Вратило Материјал:
Сплит Кожа
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
f00
Бренд Име:
YAERNI
Затворање Тип:
Zip
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен

Избор на клиент