• Новак
Бесплатен превозот Шофершајбната Wiper Switch Wischerschalter за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Бора Passat Б5 Б5.5 Голф MK4 4B0 953 503G

Бесплатен превозот Шофершајбната Wiper Switch Wischerschalter за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Бора Passat Б5 Б5.5

DEN 2433.00
DEN 3742.56
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Пакување детали : 1 ×Шофершајбната Wiper се Префрлат Дел број : 4 B0 953 503 G Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Терминали : Референтни информации : "ФОЛКСВАГЕН" Bettale 1998-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1998-2005 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 & Б5.5 1996-2005 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4

Главните карактеристики

Бренд Име:
YJDAP
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Ширина:
2cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
4B0 953 503G , 4B0 953 503 G , 4B0953503G
Објектот Должина:
5cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
no
Година:
Нови
Материјал Тип:
голема еден ABS
Тип На Објект:
Прекинувачи
Примена:
Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Бора Passat Б5 Б5.5 Голф MK4
Автомобил Производител:
Фолксваген

Избор на клиент