• Новак
SBART Жените Пливање, Нуркање Костум Сурфање Wetsuits Lycra Wetsuite Shorty Traje Де Buceo Плус Големина Евтини Продажба S XXL костим за капење

SBART Жените Пливање, Нуркање Костум Сурфање Wetsuits Lycra Wetsuite Shorty Traje Де Buceo Плус Големина Евтини

DEN 768.00
Во достапна форма

Пристапност

ако задоволството на нашите производи и серверот,ве молиме да дадете 5 ѕвезда повратни информации да им помогне на повеќе други купувачот,Нека љубовта во секој агол на светот ви Благодариме . Добро Еластична .

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Lycra,Spandex
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1007
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Sbart
Тип На Објект:
Wetsuits
Број На Модел На:
1007 Wetsuit
Функција:
Кратко Sleeve / Shorty / Нуркање Костум
Големина:
S M L XL XXL
боја:
Црна Портокал Жолта Сина, Розева Комбинација
Материјал Состав:
88% Најлон + 12% Spandex
Функција:
Нуркањето / Swimming / Сурфање / Риболов
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Стоки Име:
нуркање костум

Избор на клиент